Get the Flash Player to see this rotator.
Atatürk Köşesi
atatürk Köşesi
Tanıtım Filmi
Takvim
Mayıs 2019
P S Ç P C C P
« Ağu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Eğitim,bir ağaca benzer,kökleri okul öncesidir. ANAOKULU                                                              Eğitim,bir ağaca benzer,kökleri okul öncesidir.

Hakkımızda

KAR KELEBEKLERİ ANAOKULU Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir okuldur..
Tüm eğitim kadromuz Çocuk gelişimi ve okul öncesi öğretmenlik bölümü mezunu deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Okulumuzda uygulanan eğitim ile öğrencilerimizin tüm gelişimlerini üst noktaya taşımayı hedeflemekteyiz. Eğitim programlarımız Milli Eğitim Bakanlığı genel amaç ve temel ilkelerine dayanarak hazırlanmıştır. Eğitim programlarımızda çoklu zeka eğitim metodu uygulanmaktadır. Yaş gruplarına uygun yıllık – aylık ve günlük olmak üzere planlar hazırlanır. Uygulanan her programda öğrencinin aktif katılımı hedef alınmaktadır. Öğrenci değerlendirmelerimiz uygulanan testler belirli periyodlarda velilerimize gönderilir.
KAR KELEBEKLERİ ANAOKULU‘nda her çocuk kendidir. Kendilik algısını geliştirirken, öteki ile olan farklılıkların kabulünü yaşarken aynı zamanda onunla benzerliklerini bulur.

 

İşbirliğini, paylaşmayı, hayata ve kendine güvenmeyi öğrenir. Hayatla ilgili bu önemli deneyimleri, oyun ve etkinlikler sayesinde öğrendikleriyle harmanlayarak kendi kendini büyütür.

 

Büyümek Güzeldir

Biz, çocukları bu macera dolu yolculuklarında içimizdeki çocuğun kulağı ile duyar, yüreği ile destekleriz. Bir yetişkine ihtiyaç duyduklarında ise ellerini tutacak bir el bulmak için kafalarını kaldırmaları yeterli olur.

 

Öğrenmek Kişisel Bir İştir

Biz her çocuğun öğrenmeye olan ihtiyacını ve istekliliğini şaşırtıcı, eğlendirici öğrenme ortamları ve etkinlik programları ile destekleriz. Farklı alanlardaki yetenekleri su yüzüne çıkarmak üzere tasarlanmış bu etkinlik programları sayesinde çocuklar becerilerinden memnun ve kendine güvenen bireyler olarak yaşamayı öğrenirler. Kendi ve çevresiyle barışık bu küçük bireyler ise barış ve zenginlik içinde bir ortam sağlar. Bizimde içimiz sevinç ve umut dolar.